Vývoj SW

AXON PRO sa sústreďuje na vývoj aplikácií na platforme Java. Vývoj softvéru sa riadi podľa normy ISO 9001. O kvalite našich produktov svedčí niekoľko ocenení ITAPA . Programátori sú držiteľmi certifikátov SUN Microsystems a Brainbench.

Java

Všetky vyvíjané aplikácie v AXON PRO sú realizované v jazyku Java. Jedná sa väčšinou o rozsiahle informačné systémy založené na trojvrstvovej architektúre. Preferujeme OPEN SOURCE riešenie budované na platforme LINUX. Okrem webových klientov sa firma špecializuje aj na viacvrstvové aplikácie s použitím technológie RIA.

Identity Management

Firma AXON PRO sa špecializuje na implementáciu správy identít užívateľských prístupov informačných systémov pre väčšie organizácie. Táto správa identít sa robí na báze produktov od IBM (ITIM – IBM Tivoli Identity Manager) alebo Oracle (Oracle Identity Manager, Oracle Access Manager).

Web2 Registratúra

Firma AXON PRO vyvinula produkt registratúra založený na J2EE technológii, ktorý je určený pre použitie širokej verejnosti a súčasne pre veľké organizácie. Produkt je platformovo nezávislý vďaka použitej technológii – Java Swing.

remote serviceVZDIALENÁ SPRÁVA                                     O spoločnosti                                     Kontakt